Симптоми геморою у жінок

0
4068

Сучасним жінкам доводиться переносити на своїх тендітних плечах масу турбот. Робота, турбота про сім’ю, виховання дітей — неможливо все перерахувати. Природно, що при такому ритмі життя зовсім не залишається часу подбати про найголовніше — про своє здоров’я. В результаті, серйозні захворювання виявляються тільки тоді, коли без хірургічного втручання не обійтися.

Що потрібно знати про геморой

Одне з найпоширеніших захворювань — геморой, яким за статистикою страждає більше третини людей, старших 40 років. Втім, його симптоми можуть з’явитися набагато раніше. На ранній стадії вони практично непомітні, тому буде корисно знати про них більше (детальніше). Вони можуть виражатися в невеликому свербінні навколо заднього отвору, розлади травлення.

Якщо відкладати консультацію з гастроентерологом або проктологом, то до неприємних відчуттів може додатися кровотеча і відчуття стороннього предмета в задньому проході. Це говорить про те, що варикозний вузол в прямій кишці досяг критичних розмірів.

Профілактичні заходи

Правильне харчування, активний спосіб життя — найкраща профілактика багатьох хвороб, в тому числі і геморою. Але обов’язково потрібно знаходити час, щоб відвідати кабінет проктолога для профілактичного огляду щонайменше раз на рік. Пам’ятайте, що ранні стадії добре піддаються консервативному лікуванню.

Втім, якщо хвороба запущена і без операції не обійтися, то потрібно знати про те, що сучасні методики лікування припускають щадне, малоінвазивне (малотравматичне) втручання. Як правило, операція займає не більше 30 хвилин, в цей же день ви можете повернутися з клініки додому.

Не відкладайте — запишіться на консультацію вже сьогодні

Навіть якщо в даний момент ви не відчуваєте неприємних симптомів, все ж не варто відкладати візит до лікаря «у довгий ящик». Запишіться на прийом на сайті medpom.com.ua вже сьогодні. Досвід лікарів, їх вміння знайти підхід до кожного пацієнта дозволять вам легко розлучитися зі своїми страхами і стисненням. А найголовніше — вони допоможуть вам переконатися, що все в порядку або, у разі необхідності, призначать адекватне лікування.

Ще одна перевага “Медичної допомоги» — можливість потрапити на прийом без черг. Просто зателефонуйте і домовтеся на той час, яке найбільше зручно. Таким чином, навіть самі зайняті люди можуть знайти час у своєму щільному розкладі і подбати про своє здоров’я.