Ефективні методи, які допоможуть не переїдати вечорами

0
2863

Прислухавшись до порад експертів, ви перестанете переїдати за вечерею, краще спати і зможете позбутися від зайвих кілограмів.

Вечорами, повертаючись з роботи, багато людей накидаються на будь-яку їжу, яка є в холодильнику. Так відбувається тому, що протягом дня вони нехтували порадами дієтологів і нічого не їли, хіба що, перехоплюючи калорійні закуски і солодощі на ходу.

Питання про те, як перестати наїдатися на ніч, турбує багатьох людей, а особливо тих, хто хоче схуднути, але не може цього зробити, тому що кожен вечір щільно вечеряє і на ранок спостерігає лише збільшення у вазі.

Дієтологи поділилися секретами, які допоможуть не переїдати вечорами:

— не дивитися телевізор під час вечері;

— намагатися менше розмовляти, сидячи за столом;

— знайти причину дикого голоду, можливо, вона криється в стресі, і не заїдати своїм проблеми, а приймати їжу для підтримки сил і здоров’я;

— вечеряти не пізніше, ніж за 2 години до сну;

— після вечері вийти на прогулянку, а потім випити чашку зеленого чаю і можна лягати спати;

— не пропускати два основних прийоми їжі і стільки ж перекусів протягом дня, тоді до вечері ви не так сильно зголодніли;

— планувати вечірнє меню заздалегідь, вибираючи білкові страви з мінімумом калорій.

Якщо ви прислухаєтеся до вищеперелічених порад і станете користуватися ефективними методами, представленими дієтологами, то вже через кілька днів помітите, що перестали набивати живіт за вечерею, а також підходити до холодильника після нього.