Дівчина три роки ходила на роботу в однаковому одязі

0
1360

Арт-директор рекламної фірми Матильда Каль аж три роки приходила на роботу в однаковому одязі: білій блузці та чорних брюках. У такий спосіб вона вирішила позбутися надокучливого питання, що вдягнути вранці.

За словами Матильди, якось вона зрозуміла, що втомилася кожен день підбирати новий наряд, оскільки цей процес забирає багато часу та приносить більше стресу, ніж задоволення.

Тому Каль підібрала простий одяг, в якому вона могла б виглядати професійно та елегантно: дівчина купила 15 однакових шовкових блуз з чорним бантиком і шість пар однакових чорних брюк.

У будні дні мені доводиться вирішувати багато творчих завдань, які стимулюють мій мозок. Я не вважаю необхідністю виражати свій творчий потенціал через те, що одягаю,
– ділиться Матильда.

Спершу її колеги не розуміли, що відбувається. Начальство дівчини навіть хотіло підвищити їй зарплату, аби вона змогла оновити гардероб.

Про свій досвід з одягом Матильда написала статтю в журнал Harper’s Bazaar. Коли історію Каль почали поширювати у мережі, її дуже здивувало, як дивно жінки сприйняли це. Їм здалося, що так Матильда обмежила себе уніформою. Однак дівчина вважає, що стала більше цінувати інший одяг, відчувати себе у ньому особливою та вільною.

За її словами, завдяки такому підходу вона перестала спізнюватися на роботу, адже збори і вибір наряду забирають надто багато часу.

Водночас Матильда додає, що у вихідні дні любить носити і яскраві спідниці, і светри, і ошатні жіночні сукні.

Колегам Каль сподобався її незвичайний вибір. Одного разу вони навіть провели день «одягнися як Матильда» і прийшли в офіс в однакових нарядах.

источник