Медики розповіли, чого не потрібно робити вранці, щоб бути здоровими

0
1114

Деякі речі, які люди роблять щоранку можуть бути дуже шкідливими.

Американські вчені розповіли про самих шкідливі звички, властивих людям вранці. Однак дотримання цих ритуалів шкодить здоров’ю і гарному настрою, знижуючи тонус і приводячи до втоми і роздратування вже на початку дня.

Однією з найбільш нездорових ранкових звичок фахівці з США назвали різкий підйом з ліжка по будильнику. Лікарі стверджують, що в такій ситуації в організмі різко підвищується рівень стресових гормонів, що може посприяти різним негативним проявам — перепадів тиску, приливу агресії, змін в режимі серцебиття і т.д.

Крім того, різке підняття тулуба здатне стати причиною проблем з хребтом, болів в спині, порушень в мозковому кровотоці і непритомності. «Дайте собі деякий час побути в ліжку, відійти від сну, а потім вже не поспішаючи вставайте», — озвучили рада експерти.

Вони порекомендували використовувати ранковий час в ізоляції від смартфонів і комп’ютерів. Якщо при цьому уникати думати про майбутні справах і проблемах, трохи відсунувши їх рішення, це значно зміцнить психологічне здоров’я і нервову систему, впевнені лікарі. Витрачати ранковий час на серфінг в соціальних мережах абсолютно неефективно з точки зору користі для організму, — при цьому лише підвищується рівень стресу і напруги.

Звичка вмиватися гарячою водою також виявилася не схвалена науковцями. Вони заявили, що вмивати, як і приймати душ слід помірно прохолодною водою. Гаряча вода сушить шкіру, а також негативно впливає на волосяні цибулини, попередили фахівці.

Крім цього, вони порадили відмовитися від кави натщесерце. Така звичка може призвести до гастриту і іншим відхилень в роботі травної системи, пояснили вчені.