Названо найкращі продукти для здоров’я щитовидки

0
1477

Медики прийшли до важливих висновків.

Дізнайтеся, які продукти необхідно включити в раціон для підтримки здоров’я щитовидної залози.

Щитовидна залоза, розташована на передній поверхні шиї, виробляє теріодние гормони, які керують буквально всіма процесами в організмі: від ступеня опірності інфекціям до періодичності менструального циклу у жінок.

Недостатня функція щитовидної залози (гіпотиреоз), як і надлишок її гормонів (гіпертиреоз) згубно діють на загальний стан організму, підриваючи здоров’я і гарний настрій, знижуючи працездатність. Важливу роль у підтримці здоров’я щитовидної залози відіграє харчування.

Чи знаєте ви, що японці, нація з найвищою тривалістю життя, в добу отримують до 1500 мкг йоду. Може бути, вони тому такі довгожителі? Але, напевно, їм рідше потрібна допомога лікарів і лікування гіпотиреозу. Адже в класичному японському меню завжди в достатку присутні корисні продукти для щитовидної залози.

1. Кращий продукт для профілактики гіпотиреозу — йод. Біологічно засвоюваний йод міститься в різних морепродуктах — рибі, креветках, кальмарах. Багатим джерелом йоду є морська капуста (ламінарія).

2. Для тих, хто живе в місцевостях, де спостерігається природний дефіцит йоду, рекомендується використовувати в якості приправи йодовану сіль.

3. Для хорошої роботи щитовидної залози потрібно також вживати провітамін А і вітаміни групи В, включаючи тіамін, який є в злаках, моркви, помідорах; піридоксин (квасоля, кукурудза, бобові); ціанокобаламін, що міститься в грибах.

4. Поєднання меду, горіхів і лимона стане ефективним вітамінним міксом для щитовидки.