Величезна шкода: медики розповіли про небезпеку туалетного паперу

0
1556

Західні медики однозначно проти використання туалетного паперу.

Можливо, хтось і вважає туалетний папір незамінною в побуті, — але західні експерти в галузі медицини публічно виступили з думкою про те, що від її використання потрібно відмовитися, оскільки так краще для здоров’я.

Використання туалетного паперу негативно позначається на здоров’ї людей. Крім того, це насправді негігієнічно, заявили зарубіжні дослідники.

Британському виданню The Sun дала інтерв’ю автор книги «Велика потреба» Роуз Джордж, яка виступає з концепцією відмови від туалетного паперу.

«Ви ж приймаєте душ, а не просто протирають сухим рушником. Чому ж ви тоді думаєте, що суха туалетний папір здатна очищати? »- сказала Роуз Джордж.

На думку експерта, використання туалетного паперу пов’язано з підвищеним ризиком розвитку інфекції сечовивідних шляхів і анальних тріщин. Набагато правильніше після відвідування туалету користуватися біде або вологими серветками, призначеними для дитячої гігієни.

Інший фахівець, гастроентеролог Парта Нанді, також підтримала думку про те, що після відвідування туалету потрібно не витиратися папером а вдаватися до обмивання необхідних органів.

«Використання біде замість туалетного паперу знижує ризик розвитку геморою, який іноді провокується занадто інтенсивним тертям», — пояснила лікар свою точку зору.

До цього західні експерти вказували на небезпеку від використання туалетного паперу з різними ароматами. Зазвичай такий папір воліють, вважаючи, що вона поліпшить запах від нижньої частини тіла. Але вчені попередили: в ароматизованої папері містяться хімікати, які можуть провокувати алергічні реакції, а також сприяти зростанню бактерій і грибків. Тоді ж експерти помітили, що в більшості різновидів такої туалетного паперу присутній формальдегід — речовина, яка давно оцінюється наукою як один з хімічних компонентів, що провокують рак.