Злата Огневич похвалилася гарною фігурою

0
1660

Співачка порадувала шанувальників свіжим кадром.

Злата Огневич сфотографувалася в бежевому боді, ботфортах і джинсовому плащі, виставивши напоказ красиве тіло, від якого користувачі соцмережі тепер не можуть відірвати очей.

У підписі до фото Злата розсекретила свій спосіб підтримки стрункості: «Секретний пост)) Секретний ВІН того, что много людей питають мене про мій секрет гарної форми и все інше … Напевно, головний секрет- це Величезна сила Волі и вибір, Який я роблю шкірного дня. Цей вибір Полягає у відношенні до Всесвіту, до людей, улюбленої професії, свого здоров’я і їжі, а такоже, до занятть спортом, часом буває, даже и через «не можу», «не хочу» … одним словом, самє наш вибір и візначає нас.)) Нещодавно, Катерина Осадча у Програмі Свiтське життя живила мене про ді ту. Я не люблю це слово и Цю філософію, но буває так, що треба!)) Ось один способ, Який поможет, коли Вам дуже треба:
1. Один день Ви їсте Звичайно їжу, но НЕ велетенськімі порціямі и пам’ятаєте про табу на картоплю, хліб и шкідліве солодке)
2. Другий день Ві только п’єте: воду, супі, смузі, фреші.
І так можна … місяць, например)) Зробіть свой вибір, І, можливо, це стане Вашою постійною звичка!) »

«Ух, Неймовірна красуня!», «Ну це щось космічний подаруночок від Злати шанувальникам! Дуже сексуально і красиво!», «Фото неймовірної краси! Лялечка!», «Сліпуче красива!» — такими приємними компліментами заповнили стрічку коментарів передплатники Злати.