Ці тривожні ознаки можуть вказувати на проблеми з нирками

0
2272

Медики розповіли, на які симптоми не можна ігнорувати.

Як правило, ниркова недостатність ніяк не проявляє себе за допомогою будь-яких ознак на початковому етапі розвитку. Симптоми, звичайно, з’являються, але набагато пізніше, ніж потрібно для того, щоб вчасно звернутися за допомогою до медиків.

Перш ніж дізнатися про симптоми ниркової дисфункції, слід розібратися в тому, чому нирки можуть дати збій і почати працювати неправильно.

Значить, нирки — це внутрішній орган, що виконує функцію очищення крові від токсинів і різних відходів, які залишають організм разом з сечею. Якщо робота нирок порушена, то кров засмічується, що призводить до серйозних порушень.

Найчастіше ниркова недостатність розвивається у людей, які споживають занадто мало рідини. Тому лікарі рекомендують не ігнорувати їх рекомендації і випивати за день хоча б 1-1,5 води, щоб підтримувати нирки і попередити розвиток можливих недуг.

Симптоми, які вказують на те, що нирки не працюють належним чином:

— з’явилися набряки обличчя, рук, ніг і пальців;

— змінився колір сечі;

— почастішали позиви до сечовипускання;

— розвинулася залізодефіцитна анемія з усіма витікаючими наслідками, а саме: блідість шкіри, втома, нездужання, сонливість;

— свербіж шкіри турбує вас без будь-якої видимої на те причини.

Нерідко при нирковій недостатності пацієнтів турбують больові відчуття або поколювання в області нирок, але це вже в тому випадку, коли захворювання знаходиться в стадії прогресування.

До слова, людям, що страждають від діабету, гіпертонії та інших серцевих захворювань, а також тим, у кого є камені в нирках, слід бути на чеку і намагатися не допускати зневоднення, що може привести до дисфункції нирок.

Якщо ви відзначаєте у себе перераховані вище симптоми, то слід негайно звернутися до лікаря.