Цілющі властивості карпатського чану — в Дніпрі

0
194

Багатьом любителям лазні і сауни відомий такий український релакс, як купання в карпатському чані просто неба. Паритися в карпатському чані можна як влітку, так і взимку. А вдале розташування дозволяє додатково насолоджуватись гірськими краєвидами.

Чан представляє собою величезну ємність, переважно із чавуну і формою нагадує напівсферу. Чан заповнюється водою, в яку можуть додаватись цілющі та запашні трави, ялинкові гілочки. І головний момент: підігріває воду вогнище, розпалене безпосередньо під чаном! Вода поступово нагрівається до 42 градусів.

Дно чану вкривають камінням або ялинковими гілками — це вбереже від опіків об розігрітий метал та надовше затримає тепло.

Важливо, щоб майстер чану був досвідчений і вдало контролював температуру 🙂

Карпатський чан під відкритим небом в Дніпрі

Еко-комплекс відпочинку “Паляниця” пропонує дніпрянам відвідати баню, сауну з басейном а також насолодитися релаксом у карпатському чані на свіжому повітрі!

Рекомендуємо на собі відчути такі оздоровчі властивості чану, як:

  1. Релаксація і зняття стресу: купання в карпатському чані допомагає розслабитися, зняти напругу та стрес. Гаряча вода сприяє розширенню кровоносних судин, поліпшенню кровообігу та видаленню токсинів з організму.

  2. Загальний тонус організма, омолодження — гаряча вода покращує кровообіг, розширює пори, що сприяє детоксикації шкіри.

  3. Певний ефект загартовування організму (особливо, якщо паріння поєднується з контрастним занурюванням у холодну воду чи обливанням).

  4. Покращення сну.

Завершити паріння та релакс у чані рекомендуємо духмяним чаєм з карпатських трав.

Застереження: бажано знімати перед чаном металеві прикраси — вони можуть нагріватись і дратувати шкіру неприємними відчуттями.

Однак, для купання в чані є певні застереження і протипоказання, рівні протипоказанням для лазні і сауни, а саме:

  • будь-які запальні процеси організму, в тому числі опорно-рухової системи;

  • захворювання серцево-судинної системи;

  • післяопераційний період або наявність відкритих ран;

  • підвищена температура та загальне незадовільне самопочуття.

Перед використанням карпатського чану, особливо з використанням гарячої води, рекомендується отримати консультацію лікаря.

Запрошуємо вас відвідати карпатський чан в Дніпрі, на Лівому березі (ж\м Ломовський (Фрунзенський)). Формат оренди — погодинний.

Окрім чану можемо запропонувати вам оренду всього будинка з банею, чаном, басейном і мангальною зоною (подобово) чи погодинну оренду окремо бані, чану, мангальної зони.