Іванка Трамп вразила стильним виглядом

0
1705

Модний лук дочка президента доповнила туфлями на підборах.

Дочка чинного президента США Іванка Трамп не перестає дивувати шанувальників відмінним смаком і неймовірними луками. Так, політик з’явилася на публіці разом з батьком і сестрою Тіффані.

Відомо, що члени президентської родини відвідали штат Огайо, де Дональд Трамп представив план оновлення інфраструктури. Разом з собою глава Білого дому взяв двох дочок — Іванку і Тіффані.

Президент Трамп поділився своїм баченням щодо модернізації інфраструктури нашої нації і підготовці програми Workforce до роботи. Разом ми будемо продовжувати розбудовувати більш сильну і процвітаючу Америку! — прокоментувала поїздку Іванка Трамп.

Дружина Джареда Кушнера, як завжди, вразила елегантним чином. Іванка Трамп вибрала стильний одяг в бежевих тонах. Політик наділу приталені штани, водолазку і плащ.

У той же час Тіффані Трамп не відставала в стилю своєї відомої сестри. Вона також вибрала приталені чорні штани, темно-синє пальто і туфлі на підборах. Дочка Дональда Трампа взяла чорну сумку з металевою фурнітурою, яка підходила до вбрання.