Лікарі підказали, як швидко заснути і добре виспатися

0
2337

Кілька слушних порад допоможуть вам позбавитися від безсоння.

Через стреси на роботі і вдома, переїдання, зловживання спиртними напоями та інших негативних чинників людина може отримати безсоння або проблеми зі сном, коли кожну годину буде прокидатися без будь-яких причина на це.

Медики рекомендують всерйоз зайнятися вирішенням цих проблем, тому як безсоння і регулярний недосип ведуть до погіршення здоров’я, втрати життєвої енергії, зниження працездатності і мислення, гормональних порушень і так далі.

Як швидко заснути і добре виспатися?

Для початку, потрібно вимкнути всю електронну техніку — телевізор, комп’ютер, смартфон та інші. Вони відволікають вас від справи і «бадьорять», особливо, якщо ви любите перед сном подивитися кримінальні новини або ж трилер.

Подбайте про тьмяне освітлення. Так, ви подасте своєму організму сигнал про те, що ніч настала і прийшов час спати.

Провітріть свою спальню. Перевірено багатьма людьми — на свіжому повітрі спиться набагато приємніше, ніж в замкненій кімнаті з спертим запахом.

Замініть подушку і матрац. Якщо ви не комфортно почуваєтеся, лежачи на ліжку, то причина безсоння полягає саме в тому, що вам щось тисне, заважає, провалюється, скрипить і так далі, а не в стресах і заворушеннях.

Устаньте перед сном. Багато людей не можуть заснути і добре виспатися, тому що протягом усього дня вони були пасивні фізично і взагалі не втомилися. А ось варіант з «звалитися на ліжко без задніх ніг» набагато більш ефективно бореться з безсонням.

Прийміть гарячу ванну з ароматичними розслаблюючими маслами. Після такої процедури вам точно захочеться спати.

Почитайте, бажано що-небудь з класики, так поскучнее. Буквально пару сторінок змусять вас почати позіхати, головне — не упустити момент і лягти спати.

Завдяки цим радам ви зможете за кілька днів повністю позбутися від безсоння.