Надя Дорофєєва відповіла на запитання про особисте життя

0
1779

Кілька днів тому солістка популярної поп-групи «Время и Стекло» Надія Дорофєєва провела пряму трансляцію в своєму Instagram-акаунті. Вона відповіла на питання багатьох шанувальників, а також поділилася своїми подальшими планами на творчий шлях і життя в цілому.

Питання популярній співачці поставили сотні фанатів. В основному, шанувальників Надії цікавила її особисте життя. Зокрема, дуже багато питань було присвячено майбутній дитині Дорофеєвої і її чоловіка Володимира Дантеса. Тоді ж артистка зізналася, що незабаром бажає стати мамою.

На думку Наді, діти — це головне в житті будь-якої жінки, і вони з чоловіком дуже хочуть дітей. Однак, коли співачка збирається стати мамою, вона не відповіла.

«Безумовно, дітей ми плануємо. Я вважаю, саме діти — найголовніше в житті кожної жінки. Але станеться це, як ми говоримо з Вовою, коли Бог дасть », — повідомила співачка.

Також шанувальники цікавилися, як парі вдається зберігати такі теплі і ніжні стосунки, якщо врахувати, що обидва постійно гастролюють в різних країнах. На це питання Надія не змогла дати конкретну відповідь, згадавши лише, що чоловік і жінка щодня зв’язуються за допомогою Інтернету, обмінюються фотографіями та враженнями за минулий день. Серед усього іншого, солістка групи «Время и Стекло» заявила, що найкраще на світлі відчуває себе, тільки перебуваючи в колі сім’ї.

Разом з тим, Дорофєєва поділилася, що останнім часом їй вкрай рідко вдається видиться з рідними через великий обсяг роботи. Втім, це не біда, адже співачка знаходиться «на своєму місці» і дуже щаслива, що займається саме тим, чим займається.

«Я не відпочиваю, оскільки завжди дуже багато роботи. Звідки береться при цьому енергія? Не знаю. Напевно, це пов’язано з величезним бажанням досягти більшого. Я хочу розвиватися, вчитися, вбирати в себе саме краще. Тому я не можу розслабитися. Кожен день радію, що я перебуваю на своєму місці, тому гріх скаржитися. Потрібно розуміти, чого ти хочеш, тоді все буде добре », — розповіла Надя Дорофєєва.

Джерело