Сім секретів від медиків допоможуть рідше хворіти

0
2241

Медпрацівники не дотримуються якихось правил профілактики різних захворювань, вони перетворюють їх в повсякденні звички.

Сім секретів від медиків, які допоможуть рідше хворіти:

1. Бути оптимістично налаштованим, незалежно від ситуації. Гарний настрій і оптимізм — запорука міцного здоров’я і це перевірено багатьма людьми. Ті, хто постійно в негативі і мінорі, мають масу проблем зі здоров’ям.

2. Дотримуватися правил особистої гігієни — чистити зуби, приймати душ, мити руки, міняти постільну білизну раз на тиждень, а нижня — щодня.

3. Навчитися справлятися з негативними емоціями і стресами, щоб не допускати до депресії та інших психічних захворювань. Стреси переслідують кожного з нас, але хтось якось викручується, а інші — тонуть в них. Тут вибір за людиною, хоче бути здоровим — тоді візьме за звичку розслаблятися після негативної ситуації і не морочитися через дрібниці.

4. Відпустка, мінімум, два рази на рік і виключити понаднормову роботу. Повноцінний сон і відпочинок — одна зі складових життя людини, нехтувати якою вкрай небажано.

5. Більше гуляти на свіжому повітрі, а також частіше провітрювати приміщення, в якому ви довго перебуваєте. Організм і кожна його клітинка потребує кисню, якщо його не вистачає, то ми починаємо старіти, хворіти, тьмяніти.

6. Їсти часто, потроху і тільки їжею, приготованою своїми руками. Це дозволяє уникнути зайвої ваги і харчових отруєнь.

7. Не чіпати обличчя руками, тим більше — брудними. Мікроби і віруси найчастіше потрапляють в організм через слизові. Досить потерти брудними пальцями очі або ніс, як людина тут же заразиться.

Прислухайтеся до порад медиків і перестанете часто хворіти або взагалі перестанете підхоплювати віруси.