Син Таїсії Повалій прийшов на «Голос країни»: відео

0
1941

Син Таїсії Повалій, яка активно концертує Росією, Денис прийшов у складі експериментального тріо «Nude voices» на «Голос країни».

Денис Повалій працює саунд-продюсером, тож вирішив створити експериментальний гурт тріо «Nude voices», до складу якого ще увійшли Артем та Катя.

До слова, Катя опанувала шість музичних інструментів, а в Артема своя фішка – він робить ефектний бітбокс.

Усі прийшли на проект, щоб побороти комплекси та відкрити свої голоси країні. До тріо повернулись Джамала, Потап та Тіна Кароль, яка й стала тренером унікального тріо.

Денис Повалій у складі тріо «Nude voices» на Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн – відео

До слова, у Москві, 20 лютого, у Кремлівському палаці відбувся концерт «Про що співають чоловіки». Українські зірки Таїсія Повалій та Світлана Лобода також взяли участь у святковому концерті.

Хто така Таїсія Повалій? Це – 53-річна народна артистка України, колишня народний депутат від «Партії регіонів». Естрадна співачка Таїсія Повалій активно гастролює Росією, зокрема, традиційно бере участь у зйомках новорічних російських концертів та неодноразово виступала Кремлівському палаці.

У 2011 році отримала у Росії «Орден Дружби» — «за великий внесок у збереження та популяризацію російської мови і російської культури, розширення культурних зв’язків між Російською Федерацією і Україною». Через її активну діяльність у Росії, вона викликає масове обурення в українців.

Джерело