Тіна Кароль похизувалась талантом свого сина: відео

0
4510

Популярна співачка та тренер «Голосу країни» Тіна Кароль вміло поєднує вокальну кар’єру з вихованням сина Веніаміна. Хлопчик вчиться у Великобританії та багато часу приділяє танцям.

Свого сина Тіна Кароль рідко показує прихильникам, оберігаючи його від надмірної уваги громадськості. 9-річний Веніамін проживає та навчається у Великобританії. Попри успішність дитини в навчанні, він приділяє велику увагу українській культурі, яку вивчає за кордоном.

Так, хлопчик вступив до Спілки українців у Великій Британії, де вивчає майстерність бойового танцю гопака. Варто зазначити, що Веніамін вже кілька разів виступав з народними постановками та вміло виконує складні па.

Настільки горда за свого сина,
– лаконічно написала на відео Тіна Кароль.

Прихильники співачки із захопленням коментували вміння 9-річного хлопчика. «Молодець», «Сонечко талановите», «Тiна дуже розумна i талановита, виховує гарного сина», – з прихильністю написали учасники фан-групи Тіни Кароль.

Хто така Тіна Кароль?
Українська співачка, яка отримала популярність після участі в конкурсі «Нова хвиля». Серед найвідоміших хітів співачки: «Show me your love», з якою Тіна Кароль виступила на Євробаченні в 2006 році, «Полюс притяжения», «Ноченька», «Ніжно», «Помню» та «Сдаться ты всегда успеешь». У 2008 році співачка вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунку в 2013-му. Зірка виховує сина Веніаміна.

Джерело