Триколісний конкурент Tesla за $ 10 000 (відео)

0
1255

Прототип дивного, але зовні дуже привабливого електромобіля Model Sondors був вперше представлений публіці в грудні минулого року в рамках автосалону в Лос-Анджелесі. При цьому, ціна базової моделі була оголошена в межах $ 10000.

Серійне виробництво електрокара заплановано на квітень 2019 року, але вже в січні компанія-розробник почала приймати попередні замовлення, з бронюванням за $ 100.

Заявлено, що Model Sondors — це триколісний передньопривідний електрокар, з запасом ходу базової моделі 120 км. При встановленні більш ємною батареї, і відповідно доплату в $ 3000 дальність авто може бути збільшена до 240 км, при доплаті $ 6000. запас її ходу стає 320 км. Зарядка автомобіля здійснюється від звичайної розетки.

Розгін від нуля до 100 км / год електрокар виконує за 5-8 секунд, що непогано для тримісного автомобіля, вартість якого менше, ніж у багатьох традиційних авто. І забезпечується такий старт за рахунок заднього розміщення 350-ватного 170-сильного мотора.

При цьому, «каплевидная» форма 816-кілограмової електричної моделі додає автомобілю аеродинамічну ефективність. А його загальний дизайн з плавними лініями, здвоєними передніми фарами і великим спойлером надають електрокару стильний і навіть витончений вид.

І не дивлячись на що здаються невеликі габарити, Model Sondors, як не дивно, має просторий салон, виконаним в дусі мінімалізму.