У Шотландії копам довелося втихомирювати папугу-матершінніка

0
2021

Поліцію викликав сусід.

Житель Глазго обурився, що його сусід голосно і міцно лається, і викликав поліцію. Однак полісмени виявили, що сусід ні до чого — лаявся його новий вихованець Пепе, папуга-амазон, який прожив кілька років в конторі служби таксі. Птах вигукує фрази на кшталт: «Таксі на Гован-роуд!», Перемежовуючи їх міцними виразами.

Кілька наляканий візитом поліції Джон Мак-АЛІНД, господар Пепе, розповідає: «В основному він вигукує замовлення:« Таксі на Гован! »Або« Таксі на Ліді! », А також звернення типу« перша машина »,« друга машина »,« десять-чотири ». Він дуже говіркий. Я цього здивувався — мені сказали, що він майже не говорить, а мені іноді здається, що я живу в конторі служби таксі. Звичайно, іноді він використовує специфічні вирази, і вельми неласкаві. Я думаю, його кілька вибив з колії переїзд до мене, тепер я даю йому заспокійливе ».

Джону Мак-Аліндену, людині слабкого здоров’я (у нього діабет і до того ж не в порядку печінку і нирки), подарував Пепе його друг, «щоб не нудьгував від самотності».

«Пепе, звичайно, неспокійний — мені шкода, що він завадив моїм сусідам. Але на щастя, він засвоїв урок і трохи вгамувався », — говорить містер Мак-АЛІНД.