Вагітна Єва Лонгорія відпочила з чоловіком в Майямі

0
1744
Actress Eva Longoria spends an afternoon on the beach with her boyfriend Jose Antonio Baston in Miami Beach, FL. Eva wore a white dress over a triangle top white bikini and a straw Panama hat with blue sunglasses.

Pictured: Eva Longoria and Jose Antonio Baston

Ref: SPL842115 130914
Picture by: Pichichi / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
photodesk@splashnews.com

Папарацці зробили фото подружньої пари на пляжі.

Зірка серіалів «Відчайдушні домогосподарки» і «Частини тіла» Єва Лонгорія готується стати матір’ю. Однак майбутнє поповнення не заважає зірці телеекранів розважатися з чоловіком на узбережжі Маямі. За спільними прогулянками по пляжу їх застали папарацці.

Фотоохотники помітили, що завжди трепетно ​​дотримує стиль в одязі, Єва тепер віддає перевагу зручним і простим нарядам. На ній часто можна бачити легку сукню, вільний светр без вишукувань і не обтяжені екзотичними лейблами штани. Ось і на останньому фото зірка зображена у вільному світлому сарафані майже до п’ят.

Про цікавому положенні Єви стало відомо в кінці минулого року. Тоді джерела повідомили не тільки термін появи майбутнього спадкоємця актриси, але і його підлогу. Згідно неперевіреними даними, Єва її чоловік Хосе Бастон ось-ось стануть батьками хлопчика.

До того, як вийти заміж за Бастонь, Лонгорія одягала кільце вже двічі. Весь цей час дівчина марно намагалася завагітніти і навіть розглядала варіант усиновлення, але коли журналістам набридло викривати всі нову помилкову вагітність виконавиці ролі Габріель Соліс, Єва раптово стала одужувати.

Уже не раз обпікалися на молоці працівники мас-медіа тут стали вже дути на воду і твердить, що Лонгорія просто втратила форму. Однак згодом виявилося, що зірка дійсно незабаром народить.