Жан Рено приїхав в Карпати, щоб знятись в українському фільмі: фото

0
1960

До України приїхав всесвітньо відомий французький актор Жан Рено. Він прибув у Карпати. Де мають знімати україно-французький фільм «Останній крок», де Рено грає головну роль.

Про це написав голова Держкіно України Пилип Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.

«Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі «Останній крок». Співпраця з зірками такого масштабу — це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії та свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег», – зазначив він.

Останній крок – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою.

У фільмі зіграють українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші. Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), Києві, Нью-Йорку та Канаді. Стрічка має вийти на широкі екрани у 2019 році.

Хто такий Жан Рено? Це французький актор іспанського походження. Він знявся у близько 60 фільмах. Найвідоміші з них це «Леон», «Прибульці в Америці», «Багряні ріки», «Шеф» та багато інших.

источник