Ці фрукти корисно їсти з кісточками

0
2166

Фахівці склали список ягід і фруктів, кісточки яких володіють багатьма корисними функціями.

З приводу вживання кісточок ягід і фруктів існує занадто багато помилок, стверджують вчені. Насправді далеко не всі кісточки плодів шкідливі для організму, часто їх якраз корисно вживати заодно з м’якоттю і шкіркою.

Фахівці склали список ягід і фруктів, кісточки яких володіють багатьма корисними функціями. Наприклад, при схильності до сильних головних болів, на їхню думку, доцільно вживати в їжу кісточки цитрусових плодів.

«Їх поїдання дозволяє знизити больові відчуття і відновити тонус організму», — повідомили експерти.

Також корисно з’їдати кісточки оливок. Вміщені в них речовини сприяють нормалізації функцій нервової системи, полегшують симптоми астми, покращують травлення і активізують процес виведення з організму токсинів.

Рекомендуються експертами для оздоровлення та кісточки граната, які сприяють зменшенню почуття дратівливості і нервозності. Кісточки винограду допомагають молодшим — їх компоненти підвищують еластичність і гладкість шкіри.

Ще одна ягода з корисними кісточками — кавун. За допомогою кісточок кавуна можна регулювати рівень вмісту цукру в крові, розповіли медпрацівники.

До цього, говорячи про можливість вживати фрукти разом з кісточками, лікарі настійно рекомендували контролювати можливе потрапляння в організм яблучних кісточок. Експерти застерігали від вживання їх великої кількості.

«У кісточках яблук присутня амигдалин. Само по собі це речовина не небезпечна, проте в травному тракті під дією виробляється нормальною мікрофлорою кишечника ферменту бета-глюкуронідази воно розкладається з виділенням синильної кислоти — високотоксичного отрути », — пояснили тоді науковці.

Джерело