Ці ознаки можуть вказувати на збій в роботі нирок

0
1492

Медики нагадали про тривожні симптоми ниркової недостатності.

Будь-яка недуга, діагностований на ранній стадії розвитку, краще піддається лікуванню. Те ж саме стосується і проблем з нирками, єдине «але» полягає в тому, що порушення їх роботи може протікати безсимптомно або виражатися такими ознаками, на які хворий навіть не зверне увагу.

Ці симптоми можуть сигналізувати про те, що нирки дали збій:

Почастішання позовів до сечовипускання, а також зміна кольору сечі. Ці симптоми повинні насторожити вас, хоча, вони ж часто залишаються непоміченими. Жінки можуть навіть подумати, що вагітні, так як через кілька тижнів після зачаття нерідко спостерігаються подібні явища.

Надмірна набряклість. Це найбільш явний симптом того, що в організмі затримується рідина, а значить — нирки функціонують неправильно. Якщо напередодні ви не їли нічого сильно солоного і перед сном не напилися води або не зловживали алкоголем, то є сенс перевірити нирки.

Занепад сил і відчуття хронічної втоми. Коли в організмі накопичуються токсини через неправильну роботу нирок, що виводяться зазвичай з нього через сечостатеву систему, можуть з’явитися такі ось симптоми. Правда, не завжди вони вказують на ниркову недостатність, наприклад, це може бути сигнал організму про зниженому рівні гемоглобіну. Але в будь-якому випадку, такі ознаки є свідченням того, що в організмі якийсь орган функціонує гірше, ніж раніше.

Свербить шкіра. Від неправильної роботи нирок, як було зазначено вище, в організмі накопичуються токсичні речовини, які з часом можуть спровокувати появу сверблячки на шкірі по всьому тілу.

При появі подібних симптомів слід негайно звернутися до лікаря і пройти обстеження.