Дієтологи рекомендують не їсти ці продукти вранці

0
1644

Ось Деяких усіма улюблених продуктів краще відмовитися за сніданком.

Виявляється, не все продукти, які ми звикли їсти вранці, приносять користь здоров’ю. Всім відомо, що сніданок пропускати не можна, але мало хто замислюється над тим, що можна, а що не бажано, вживати на початку дня.

Дієтологи рекомендують відмовитися від ЦИХ страв, продуктів і напоїв за сніданком:

Натуральний і розчинну каву, особливо на голодний шлунок;

Свіжовіджатий сік, тим більше, якщо ви звикли пити його натще;

Мюслі і готові сніданки, які потрібно залити окропом або молоком, адже в них міститься дуже багато цукру, штучних добавок, підсилювачів смаку і багато чого іншого, що НЕ приносить користі здоров’ю;

Свіжі овочі, ягоди і фрукти, тому що в них містяться кислоти, негативно впливають на слизові оболонки шлунка. Є їх можна, але перед ними краще поласувати порції вівсяної або інший каші.

Як ми бачимо, медики не радять їсти якраз те продукти, до Яким більшість людей звикли. Представить свій ранок без чашки ароматної кави або свіжого фрешу практично неможливо, але вихід є.

Дієтологи не так категоричний в цьому питанні і Перераховані вище продукти, крім каш швидкого приготування, вони дозволяють вживати, правда, спочатку потрібно з’їсти:

— куряче яйце 1-2 шт в будь-якому вигляді — омлет, яєчня «яєчня», пашот, скрембл;

— гречана, вівсяна, рисова каші;

— цільнозерновий хліб або тост з вершковим маслом і твердим сиром.

Потім, можна з’їсти салат зі свіжих овочів з оливковою олією, порцію сиру / йогурту з ягодами, будь-який фрукт або сік з нього.

Головне завдання кожного — навчитися правильно снідати, тоді ранковий прийом їжі і справді принесе багато користі здоров’ю.