Медики назвали заходи, що попереджають інсульт

0
992

Про ці заходи безпеки повинен знати кожен.

З кожним роком статистика показує, що інсульт значно помолодшав і займає одну з лідируючих позицій у рейтингу захворювань, що знижують тривалість життя чоловіків і жінок.

Одними з основних причин інсульту є забиті холестерином судини, неправильне харчування, сидячий спосіб життя, шкідливі звички, а також стреси.

Медики наполягають на проведенні профілактичних заходів проти інсульту. Тим більше, що вони прості і доступні кожному:

Контроль артеріального тиску. У більшості випадків саме гіпертонія призводить до інсульту за рахунок того, що сильно звужуються, забиваються і стають не еластичними судини.

Схуднення. У повних людей набагато більше шансів постраждати від інсульту, так як у них практично завжди підвищені рівні холестерину і глюкози в крові, що провокують закупорку судин і уповільнення кровообігу.

Профілактика діабету та його лікування. при цукровому діабеті ризик інсульту зростає, тому медики рекомендують діабетикам виконувати все, що порадив лікар, а тим, хто схильний до діабету, зробити все можливе, щоб він не розвинувся.

Відмова від шкідливих звичок. Щоб часом не навантажувати судини токсичними речовинами з сигаретного диму або алкоголю, лікарі радять взагалі відмовитися від шкідливих звичок, знизивши таким чином ймовірність інсульту в кілька разів.

Щоденні фізичні навантаження. Рух це життя. Правило, яке придумали задовго до нас, буде актуально завжди. При фізичних навантаженнях тренуються не тільки м’язи ніг, рук, спини, а й серцевий м’яз.

Збалансований раціон харчування. В меню повинно бути менше насичених жирів, інакше зайвої ваги і проблем, від нього виникають, буде складно уникнути.

Щорічне обстеження організму. Це дозволить вам зберігати здоров’я довгі роки, тому як виявлене захворювання на ранній стадії розвитку лікується в найкоротші терміни, на відміну від тих, які діагностуються в хронічній формі.

Особливо виконувати заходи профілактики інсульту потрібно людям, які перебувають у групі ризику, а саме тим, у кого є зайва вага, хто харчується калорійною жирною їжею, курить, зловживає алкоголем, багато нервує, мало рухається і не відпочиває.