Вчені назвали найкорисніший для серця горіх

0
2201

Експерти рекомендують вживати ці горіхи хоча б кілька разів на тиждень.

В одному з дослідних інститутів США було проведено міні-дослідження, яке тривало всього один місяць, а участь в ньому брали близько тридцяти осіб.

Примітно, що всі добровольці мали багато зайвої ваги, але в іншому практично були здорові.

Вчені спеціально запросили для участі в дослідженні чоловіків і жінок з різними ступенями ожиріння, тому як саме така група людей — перша на черзі в групу ризику захворювань серцево-судинної системи і діабету.

Головним завданням дослідників було — знайти продукт харчування, який міг захистити огрядного людини від деформації судин і їх закупорювання, розвитку серцевих хвороб і так далі.

Вони його таки знайшли — це горіх пекан

Найближчий родич волоського горіха, що вміщає в себе Омега-3 жирні кислоти, які ефективно попереджають кардіо-метаболічні розлади в організмі людини, але тільки в тому випадку, якщо складають 15% від добової калорійності їжі.

Одна група учасників дослідження сиділа на дієті, обов’язково включає в себе споживання горіхів Пеканов, друга — харчувалася, як зазвичай.

В результаті, вчені провели обстеження всіх учасників і виявили, що ті, які харчувалися Пеканов, мають підвищену чутливість до інсуліну, а ще в їх організмах стали краще функціонувати бета-клітини. Всі ці поліпшення в цілому сприятливо впливають на здоров’я людини і захищають його від поширених серцево-судинних недуг.

Щодня, як радять учені, потрібно з’їдати жменю горіхів Пеканов, щоб подбати про своє серце і судинах, але якщо таких під рукою не виявилося, то можна замінити їх волоськими.