Стало відомо термін життя всіх iPhone

0
1324

Компанія Apple продала по всьому світу понад два мільярди смартфонів і комп’ютерів. При цьому 750 мільйонів пристроїв більше не використовуються.

Середній термін використання пристроїв від Apple становить трохи більше чотирьох років, заявили експерти аналітичної компанії Asymco.

Для розрахунків вони використовували інформацію, представлену корпорацією Apple. На даний момент компанія продала по всьому світу 2,05 мільярдів смартфонів і комп’ютерів. При цьому 750 мільйонів пристроїв більше не використовуються, пише Business Insider.

Така кількість проданих пристроїв, відзначається в дослідженні, було накопичено в третьому кварталі 2013 року, від якого нас відділяє чотири роки і три місяці. Це, на думку експертів, є середнім терміном використання продуктів компанії.

Експерти зауважують, що користувачі iPhone і Mac схильні користуватися своїми пристроями все більш тривалий час. Так, в 2008 році цей показник не перевищував півтора років.

Раніше з’ясувалося, що компанія Apple в 2016 році запустила функцію, яка уповільнює роботу процесорів iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE для продовження терміну служби пристроїв.