Вчені придумали новий метод від втоми

0
1690

Навесні люди частіше звертаються до психотерапевтів, скаржачись на апатію і втому.

У США люди уважніше ставляться до свого здоров’я і самопочуття. Як тільки вони спостерігають якісь негативні зміни або порушення, тут же відправляються до лікаря.

Психотерапевтів в Америці завжди є, чим зайнятися. Тому як американці намагаються частіше відвідувати їх з різними проблемами, починаючи від сімейних негараздів і депресії, закінчуючи хронічною втомою і банальної апатією.

Цікаво, що клімат в більшості Сполучених Штатів Америки набагато сприятливий, ніж в Україні, і такої різниці погодних умов між взимку / навесні / влітку і восени там не спостерігається.

Вчені стверджують, що період міжсезоння — саме час для того, щоб звернутися до фахівців і поліпшити свій настрій, а разом з ним і самопочуття.

Як позбутися від хронічної втоми без сторонньої допомоги?

В одному з недавніх досліджень вчені з США в черговий раз прийшли до висновку, що гіркий шоколад здатний підвищити рівень серотоніну в крові, тим самим позбавивши людину від відчуття, що весь час валиться з ніг.

Справа в тому, що саме цей гормон, а точніше його брак, призводить до таких симптомів, як хронічна втома, сонливість, апатія, дратівливість, зниження розумових здібностей і так далі.

Тому, кращий спосіб вилікувати весняну депресію — це починати свій день з шматочка чорного гіркого шоколаду, бажано не нижче 68% какао в складі.

Є шоколад плитками не варто, буквально 30 г під час сніданку змінить ваше самопочуття і настрій в кращу сторону, по крайней мере, так стверджують американські дослідники.