Надя Дорофєєва засмутила фанатів

0
1909

Шанувальники на концерті Скріптоніта очікували спільну пісню з Надею Дорофеєвої.

Популярна українська співачка, учасниця поп-групи «Время и Стекло» Надія Дорофєєва виклала у себе в Instagram нове фото, що викликало негативні коментарі від її шанувальників, передає Хроніка.інфо з посиланням на РБК-Україна.

Вся справа не в змісті фото, а в очікуванні фанатів. Як відомо, Скріптоніт і Дорофєєва записали спільний трек під назвою «Не забирай мене з паті». Передплатники Надії фотографію оцінили і в коментарях поскаржилися на те, що співачка не виконала з популярним репером їх спільний хіт. На знімку вона зображена з Вандер Філом, музикантом з Харкова, і дуже популярним в Росії і СНД казахським репером Скріптонітом. За словами Надії Дорофєєвої, фотографія була зроблена через деякий час після концерту Аділя (справжнє ім’я Скріптоніта — прим. Ред.) В українській столиці. «Скріптоніт сьогодні розніс», — прокоментувала фотографію сама учасниця групи «Время и стекло».

Відзначається, що двох популярних артистів пов’язують як дружні, так і ділові відносини. «Надюшка, чому ти стояла знизу, а не на сцені?», «Ми так тебе чекали на сцені», «Ммммммм самі топові», «Всі чекали, що ти вийдеш на пісню», «Ось це компанія», — писали фоловерів Дорофеєвої.

Джерело