Cекрет міцного імунітету в цих вітамінах

0
2314

Берегти імунітет необхідно завжди.

Багато людей знають про те, що вітаміни сприяють зміцненню імунітету, але не всі розуміють, як саме це працює. Останнім часом про імунітет дуже багато пишуть, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Нealthystyle.

Це найважливіша система організму, яка захищає нас від різних «ворожих агентів», вірусів, бактерій і зруйнованих клітин.

Іноді сили імунітету знижуються, і тоді ми стаємо вразливими до простудних захворювань. Особливо помітно це у маленьких дітей, які починають майже без зупинки хворіти після відвідування дитячого садка, і тоді матусі починають панікувати. А причиною може бути всього лише ослаблення імунітету. У такій ситуації можуть знадобитися вітаміни для імунітету — імуномодулятори, які посилюють захисні сили організму і можуть виправити ситуацію.

Вітаміни допомагають не тільки при ослабленні імунітету, а й при посиленій його роботі.

Вітамін С, наприклад, допомагає усувати симптоми застуди завдяки зміцненню стінок судин. Цей механізм і сприяє підвищенню стійкості організму до простудних захворювань.

Вітамін А допомагає захистити слизові оболонки і шкіру, роблячи їх менш схильними до проникненню вірусів, а вітаміни групи В допомагають поліпшити функціональний стан нервової системи і роблять її більш стійкою до стресів.

У разі виникнення алергічних реакцій вітаміни можуть зменшити викид гістаміну огрядними клітинами (це викликає почервоніння і набряк тканин).

Іноді люди кажуть, що у них алергія на вітаміни, але алергічна реакція частіше буває не на самі вітаміни, що входять до складу комплексу, а на неорганічне з’єднання, що йде в парі з мінералом або вітаміном. Сульфатні сполуки, наприклад: сульфат магнію, сульфат цинку або марганцю відповідають за шкірні висипання.

Читайте також: Експерти розповіли, які продукти зміцнюють нервову систему

Вітаміни також використовують в якості профілактики та лікування респіраторно-вірусних захворювань. Їх призначають в осінньо-зимовий період, коли зростає ймовірність захворіти. Якщо приймати вітаміни в період відновлення організму після перенесеної простуди, це допомагає швидше відновити сили і поправитися.