Ці звички значно прискорюють старіння

0
2310

Щоб довше виглядати молодим, від них варто відмовитися.

Якщо ви незадоволені своїм відображенням у дзеркалі, можливо, прийшов час зробити переоцінку свого повсякденної поведінки. Переглянути продукти, які ви їсте, то, як ви спите — це теж може додати зайвих рочків на обличчя, та ще й на самому ділі скоротити життя, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Siteua.

Дізнайтеся, що в повсякденному житті може вплинути на швидке старіння і як повернути цей процес.

1. Ви рідко відмовляєтеся від десерту

Ласуни не тільки додають собі зайвих грамів на тілі, а й зайвих років на обличчі. Молекули цукру приєднуються до волокон білка в кожній клітинці нашого організму. Цей руйнівний процес, який називається глікації, може привести до втрати свіжого кольору обличчя, темним колам під очима, млявості шкіри, набряків, глибоким зморшкам, втрати чіткості контура особи і збільшення часу. Хочете зберегти молодість — відмовтеся наступного разу від десерту!

2. Ви спите менше 5 годин на добу

Відмова від повноцінного сну призводить до темних кіл і мішків під очима, а також скорочує тривалість життя. Спати по 7 годин — найоптимальніший варіант. Лягайте раніше, якщо вам не вистачає часу виспатися. Брак сну проявляється в нестачі енергії днем, уповільнення розумового процесу, погіршенні уваги і наборі ваги.

3. Ви НЕ відлипають від телевізора

Подивитися коротеньку серію улюбленого серіалу — це одне, але постійно стирчати біля телевізора, як ніби вас до нього приклеїли, — це інше. Згідно з дослідженнями, за кожну годину перегляду телевізора доросла людина розплачується 22 хвилинами життя. Люди, які в середньому проводять по 6 годин на день за переглядом ТБ, живуть на п’ять років коротше, ніж ті, хто його не дивиться. Коли ви сидите більше 30 хвилин без руху, організм починає запасати цукор, що сприяє збільшенню ваги, так що піднімайтеся щопівгодини і ходите, а ще краще — зробіть пару якихось нескладних, але корисних вправ.

4. Ви проводите день в основному в сидячому положенні

Небезпека сидячого способу життя відома практично всім: люди, які проводять більшу частину дня на стільці, сильно ризикують отримати хвороби нирок, серцево-судинної системи і рак, не кажучи вже про ожиріння. Регулярні вправи допоможуть запобігти цим серйозні наслідки.

5. Ви не використовуєте сонцезахисні засоби

У повсякденному житті ми багато часу проводимо на вулиці, де наша шкіра відкрита для негативного впливу сонячних променів. Одна з перших причин передчасного старіння — ультрафіолет, який присутній і в сонячну погоду, і в дощ. Захищайте шкіру спеціальними засобами кожен раз, коли виходите на вулицю. Вибирайте SPF від 30 до 50 на кожен день.

6. Ви використовуєте занадто багато макіяжу

Надмірне накладення косметики непомітно старить вас, особливо продукти на основі масел, які закупорюють пори і викликають запалення. Зловживанням коштами з ароматами, дратівливими хімічними компонентами і на спирту сприяє сухості шкіри, так як вони видаляють весь природний шар жиру, що і викликає ранні зморшки.

7. Ви забуваєте про крем для повік

Навіть найпростіший повсякденний догляд за шкірою повинен включати в себе використання хорошого крему для повік. Шкіра навколо очей набагато тонше, ніж на решті шкірі особі, і саме тут найяскравіше проявляються вікові ознаки. Застосовуючи зволожуючі засоби навколо очей, ви зможете прибрати цілі роки з особи. Засоби для шкіри навколо очей стимулюють вироблення колагену і еластину, що робить шкіру пружною і зменшує зморшки в цій галузі.

8. Ви спите обличчям в подушку

Сон на животі або на боці обличчям в подушку створює зморшки і прискорює старіння. Сполучні тканини і колаген на обличчі з віком слабшають і провисають. Коли ви спите кожен раз на одній і тій же стороні, притиснувши шкіру до подушки, ви не даєте їй можливості розправлятися природним способом. Спіть на спині!

9. У вас дома надто тепло

Коли на вулиці сніг і мороз, так і хочеться, щоб удома було тепліше. Збільшуючи температуру в житло, пам’ятайте, що жар видаляє вологу з повітря. Це сприяє сухості і запалення шкіри, що з часом старить її. Користуйтеся зволожувачами, це допоможе зберегти шкіру зволоженою, суха ж вона свербить, запалюється і тріскається. Можна також на батарею повісити мокрий рушник або поставити в кімнаті місткість з водою, звідки буде випаровуватися волога.

10. Ви виключили все жирне з раціону

6_resultНекоторие жири просто необхідні для молодості шкіри. Корисні для серця омега-3 кислоти, які містяться в жирній рибі (наприклад, в лососеві і макрелі), а також в деяких горіхах (наприклад, в волоських) і насінні льону, підтримують шкіру пружною, запобігаючи появі зморшок. Включайте рибу в меню хоча б двічі на тиждень.

11. Ви часто сутулитеся

Якщо ви постійно сидите, згорбившись над клавіатурою, в кінці кінців це може привести до того, що ваш хребет придбає непривабливу і небезпечну для здоров’я форму. Нормальна форма хребта — S-подібна, саме в такому положенні він ефективно підтримує наші органи і тіло. Якщо ви постійно сутулитися, то хребет викривляється і збільшується навантаження на м’язи, міжхребетні диски і кістки. Часто це супроводжується болями і втомою, а може перейти і в постійний стан. Контролюйте положення тіла протягом дня: вуха, плечі і стегна повинні знаходитися на одній лінії, коли ви сидите.

Причин за якими наш організм може старіти, звичайно, більше, ніж 10, і багато хто з них вам добре відомі — куріння, згубні пристрасті до алкоголю, наркотичних речовин, відсутність будь-якого догляду за собою, стресові ситуації, хвороби та інші. Однак, спробувавши змінити хоча б 10 аспектів вашого життя, ви зможете значно поліпшити свою зовнішність, самопочуття і якість життя.

источник