Психологи поділилися рекомендаціями, що полегшують схуднення

0
2510

Ці поради допоможуть схуднути швидше.

З приходом весни багато хто намагається привести фігуру в порядок. Люди виснажують себе в тренажерних залах, ретельно підраховують калорії, але найчастіше досягти хорошого результату їм не вдається. Щоб підходити до сгонке ваги розумно, психологи дали деякі рекомендації.

Найчастіше зайві кілограми з’являються у людей від переїдання і неправильного способу життя. Непомірне споживання їжі виникає в тому випадку, коли людина перебуває у стресовому стані. За словами психологів, переїдання є захисною реакцією організму на пережите хвилювання. Розвиток технологій віддаляє громадян від здорового способу життя.

Сучасна молодь набагато рідше гуляє на вулиці, ніж їхні батьки. Зараз хлопці і дівчата вважають за краще більшу частину свого часу проводити біля екранів телевізорів або перед монітором комп’ютерів. Малорухливість негативно позначається на фігурі.

Психологи радять знайти собі хобі. Захоплююча справа дозволить людині переключити думки про їжу на те, що йому подобається. Важливим фактором у боротьбі з надлишковою вагою є самооцінка. Експерти рекомендують підвищити її. Зробити це можна, якщо ставити перед собою реально досяжні цілі і досягати поставлених завдань. Також потрібно виходити із зони комфорту. Ще фахівці закликають вживати їжу виключно з красивого посуду і частіше ходити пішки.

Існує перелік продуктів, які можна їсти після шостої вечора, не набираючи зайві кілограми. До них відноситься чорний шоколад, суп, мигдаль, гарбузове насіння і рис. Вживаючи ці продукти на ніч людина не ризикує зіпсувати фігуру.