Швидко знизити артеріальний тиск допоможуть ці спеції

0
2509
Doctor taking a patients blood pressure

Цей список корисних продуктів стане в нагоді всім, а не тільки гіпертонікам.

Серцево-судинна система людини з віком в значній мірі зношується — на стінках судин накопичується холестерин, який з часом може призвести до їх закупорці і утворенню тромбів.

З роками таких місць скупчення холестерину стає все більше і більше, і для того, щоб належним чином задовольняти потреби м’язів і тканин в кисні, серцю доводиться все сильніше скорочуватися. Це призводить до підвищення артеріального тиску, і ризику розвитку основних захворювань і розладів серцево-судинної системи. Цей процес можна запобігти і навіть повернути назад з використанням всього семи трав і спецій.

1. Часник
Містить аллицин — речовина, що відрізняються вкрай потужними антибактеріальними, антиоксидантні і антигіпертонічний властивостями. Часник допомагає знизити тиск, як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Негайний ефект від вживання часнику настає протягом 5 годин після його вживання, і може тривати протягом 9 годин.

2. Кориця
Тут все підраховано науково в ряді досліджень. Рівень цукру в крові, так само як і показник кров’яного тиску в результаті прийому 250 мг. водорастворимой кориці в день знизитися від 13% до 23%, протягом декількох тижнів.

3. Лук
Даний овоч містить кверцетин — потужний антиоксидант, який ефективно захищає нас практично від усіх захворювань серцево-судинної системи, і в першу чергу інсульту.

4. Оливки
Це важливий інгредієнт середземноморської дієти, яка вважається однією з найздоровіших в світі. 40 грамів оливково масла і рівень артеріального тиску знизитися на 50%.

5. Материнка
Ця трава містить з’єднання карвакрол .У дослідженні групи турецьких вчених, проведеному на тваринах було встановлено, що карвакрол здатний значно зменшити частоту серцевих скорочень, середній показник артеріального тиску, а також систолічний та діастолічний тиск крові.

6. Глід
Екстракт цієї рослини добре відомий усім серцевим хворим — він реально здатний очищати стінки судин від покладів холестерину, покращувати кровообігу і знижувати навантаження на серцевий м’яз.

7. Кардамон
Індійські дослідники недавно зібрали групу з 40 пацієнтів, які страждають від підвищеного кров’яного тиску. Кожен представник контрольної групи отримував по 3 грами кардамону у вигляді порошку щодня. Після закінчення 3-х місяців рівень кров’яного тиску нормалізувався повністю у 38 пацієнтів.

Джерело