Зіанджа зізналася, з якою метою прийшла на «Голос країни»

0
1946

Після етапу «вокальні бої» кількість вокалістів у командах зіркових тренерів зменшиться в два рази.

Цієї неділі глядачі побачать перший випуск «вокальних боїв» проекту «Голос країни-8», в рамках якого тренери Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль сформують зі своїх учасників дуети для виступу на сцені. Переможцем з «баттла» вийде тільки один учасник, іншого вокаліста наставники зможуть «вкрасти».

Уже через кілька днів підопічні Потапа дівчина-трансгендер Зіанджа і Олексій Баклан, який на «сліпих прослуховуваннях» своїм виконанням хіта групи Rammstein підкорив серця тренерів, зійдуться в «вокальному бою». Цікаво, що Олексій не відразу зрозумів, що Зіанджа в минулому була Борисом Апрелем. Свою конкурентку він вважає дуже жіночною і привабливою. У свою чергу, Зіанджа зізналася, з якою метою прийшла на «Голос країни»: «Я хочу стати голосом для людей, яких ніхто не чує. Свою участь в проекті я присвячую всім ізгоїв, людям не таким, як усі, відкинутим суспільством. Адже не має значення, як ти виглядаєш і чим відрізняєшся від інших, ти можеш здійснити свої мрії «, — відверто сказала вокалістка.

Ще одним новоствореним дуетом проекту стануть монтувальник сцени Дмитро Самко і львівський музикант Зіновій Карач з команди Сергія Бабкіна. Хлопці виконають пісню «Way down we go» ісландської музичної групи «Kaleo». Під час підготовки Дмитру довелося вивчити англійську мову, який раніше він не знав.

Підопічний Джамали козак Сіромаха виступить з дівчатами-сестрами з тріо «Girls in jazz». Цікаво, що Потап навіть зізнається Олександру, що його дев’ятирічний син захоплюється козацтвом і знає багато українських пісень.

Після етапу «вокальні бої» кількість вокалістів у командах зіркових тренерів зменшиться в два рази: переможцем з «баттла» може вийти тільки один учасник. Також до підопічних наставників може приєднатися «вкрадений» учасник іншого тренера. У наступному етапі проекту «нокаути» вокалісти будуть боротися за право виступати в прямих ефірах «Голосу країни».