Названі чотири продукти, поліпшуючі здоров’я зубів

0
1350

Стоматологи переконані, що ці продукти здатні замінити зубну пасту.

Всім відомо, що зберегти білосніжну усмішку можна тільки в тому випадку, якщо чистити зуби двічі на день, обполіскувати ротову порожнину після їжі, користуватися зубною ниткою і раз на півроку відвідувати стоматолога.

Як виявилося, це ще не всі методи, за допомогою яких можна підтримати здоров’я зубів і ясен. Вчені назвали чотири продукти, які надають максимальну користь зубам:

Зелені яблука. Крім того, що вживання яблук сприяє зміцненню зубів, завдяки їм можна ще і усунути шкідливі бактерії з рота, які раз у раз, що руйнують зубну емаль, викликають неприємний запах і провокують розвиток карієсу.

Тверді сири. У сирі міститься кальцій, а ця речовина славиться своєю здатністю зміцнювати кістки і зуби в тому числі. Плюс до всього, тверді сири захищають зубну емаль і благотворно впливають на ясна.

Брокколі і інші сорти капусти. Харчові волокна (клітковина) зменшує запалення ясен. Кислоти, що містяться в капусті, усувають патогенні бактерії, а це значить, що вони захищають зуби від карієсу.

Полуниця і інші ягоди. Вони багаті фруктовими кислотами, які ефективно борються з мікроорганізмами в ротовій порожнині, які є головною причиною карієсу. До того ж, свіжі ягоди усувають неприємний запах з рота, тому їх можна їсти, коли немає можливості почистити зуби.

Раніше, вченими було доведено, що замість ополіскувача можна використовувати молоко, особливо, коли під рукою немає ні пасти, ні інших засобів для очищення ротової порожнини і зубів. Але цей метод так і залишився непоміченим.