У Китаї виявили дивовижну підземну гору

0
1642

Китай вважається країною безлічі цікавих рекордів. Так, в міському повіті Шоугуан на сході країни недавно знайшли так звану гору, що є, можливо, найнижчою в світі.

На перший погляд, мова йде про звичайний камені висотою 0,6 метра і шириною 1,24 метра, проте тутешні жителі наполегливо стверджують, що це справжнісінька гора, і називається вона Цзин. Зійти на цю гору можна всього в один крок.

Про неї, мовляв, відомо вже кілька століть, проте західні журналісти тільки зараз дізналися про таке географічному диво. Ми в свою чергу вирішили поділитися цією незвичайною новиною з російськомовними користувачами Всесвітньої павутини.

Гора ця йде як мінімум на 48 метрів під землю, а то і більше, тому на поверхні Землі ми бачимо тільки її вершину. Кажуть, в минулі часи багато хто намагався докопатися до її заснування, проте безуспішно. Місцевий переказ свідчить, що Цзин повинна була стати великою і прекрасною височиною, проте якась дурна жінка справила на неї малу нужду, і ображена гора перестала рости вгору, пішовши вглиб землі.

Місцева влада охороняють Цзин, забороняючи туристам та іншим зайдам людям проводити навколо гори розкопки або відламувати від неї шматочки на пам’ять. Даний об’єкт є порівняно найпопулярнішою пам’яткою для мандрівників з сусідніх населених пунктів. Втім, сюди іноді заглядають туристи і з більш віддалених країв, ось і західні журналісти вже пронюхали про це китайське «чудо».

Місцеві жителі повідомляють, що в теплу пору року, коли навколо розростається висока трава, «могутня гора» стає невидимою через густий рослинності.