Українська співачка різко відреагувала на перемогу MELOVIN у Нацвідборі Євробачення

0
1188

Українська виконавиця Тоня Матвієнко, яка побувала на фіналі Національного відбору Євробачення-2018 у Києві, поділилась в мережі дописом, що обурив її шанувальників.

Матвієнко опублікувала селфі на фоні глядацького залу Палацу культури КПІ, де проходив Нацвідбір, і залишила лаконічний підпис в Instagram, який оцінили далеко не всі користувачі.

Читайте також: Притула зворушив сімейним фото з двома дітьми

«Без коментарів», – підписала фото Тоня Матвієнко, додавши неоднозначні хештеги «#тількіневін», «#катаракта», «#грьобанімалолєткі», «#продуктстб», натякаючи на свою незгоду з перемогою MELOVIN’а та на його особливість з лінзою у лівому оці, а також хештеги «#леля» і «#язатаяну», підтримуючи цим фіналістку Tayanna, яка отримала друге місце у фіналі Нацвідбору.


Тоня Матвієнко про перемогу MELOVIN’а у фіналі Нацвідбору Євробачення-2018

Такий допис викликав хвилю обурень від користувачів, які не погодились із висловленнями Тоні Матвієнко.

«Тоня, поважайте вибір країни… Дуже ганебний вчинок!», «Мала би сором! Ганьба!!! Яка вибачте в ср*ку катаракта? Чи підлітки не люди і не мають права голосувати?! Якраз вони найбільше наближені до Європи і вони знають, що зараз слухають! І за що буде голосувати народ! Чи по вашому від України мала поїхати ця вертихвістка?!», » Тоня, ви теж проект «1+1″, до цього вас ніхто не знав, та й зараз вас особливо не спостерігаю. Зазвезділася!».

«Це трішки вже перебір. І показування своєї невихованості. Якщо вам щось не подобається – не дивіться, задовільняйтесь своєю Tayanna’ою десь в іншому місці. Вибачте, але говорити, що я не хочу співати на англійській мові, це я взагалі не знаю, ким потрібно бути. Якщо не хочеш співати, це твої проблеми – вали з конкурсу, а не показуй із себе царівну» та інші користувачі залишали негативні коментарі під дописом Матвієнко.

Читайте також: Даша Астаф’єва показала сексуальну фігуру у мереживній білизні: фото

Однак знайшлись і ті шанувальники, які підтримали Тоню: «Хтось фукає на Козловського, хтось на Винника, але у всіх таких «зафуканих» є свої шанувальники. Хтось фукає тихенько, хтось голосно… Тоня фукнула на Мелвина (чи як його там), тепер ви фукаєте на Тоню. Всі такі запальні, аж тошнить…», «Я впевнена, якщо б MELOVIN так висловив власну думку про неї, або будь-якого іншого артиста, ви б так не думали. Чому комусь можна, а комусь – ні», «Погоджусь з іншими, що повага і все таке, але свободу слова ніхто не відміняв. Вона висловилась, як і кожен з нас. Це можна продовжувати безкінечно, але кожен з нас залишиться при своїй думці» та інше.

источник