Український продюсер пояснив, чому у фіналі Нацвідбору переміг MELOVIN

0
1334

Український продюсер Денис Путінцев, який є менеджером співачки Анастасії Приходько, розповів, чому на його думку у фіналі Національного відбору Євробачення переміг виконавець MELOVIN.

Денис Путінцев вважає, що MELOVIN зміг перемогти завдяки п’яти «С», маючи на увазі секс, страх, смерть, скандал, сміх.

Читайте також: Оля Полякова знову змінила імідж

Згадайте, як ви перегортуєте стрічку соціальної мережі? Що привертає вашу увагу? Класичні п’ять»С»– секс, страх, смерть, скандал, сміх. Просто MELOVIN з його космічною привабливістю для малоліток, зовнішністю від Marilyn Manson, палаючими сходами в небесах і фан-базою, охрещеними «меловінаторами», найпереконливіше побудував взаємини з цільовою аудиторією, став для «обивателів» сценічним адептом цих самих п’яти «с»,
– зауважив Путінцев.

Менеджер Приходько також прокоментував виступи інших фіналістів, які не змогли перемогти у фіналі. На його думку, артист LAUD ще немає тієї харизми, завдяки якій він би зміг підкорити шанувальників. VILNA спочатку захопила автентикою, але у фіналі не змогла дати продюсеру нічого з п’яти «С».

The Erised він назвав приклад музичної значущості лише у вузьких колах, однак для бажаного результату їм потрібно більше над собою працювати і вміти подавати себе. У виконавців з KADNAY, на думку Дениса, «сексу більше, ніж у всіх фіналістів, але форма перемогла матеріал».


Фіналісти Нацвідбору Євробачення-2018

Щодо співачки TAYANNA, то громадськість вже практично прийняла її перемогу, але «менеджмент перестарався з методами», та ще й фанати MELOVINA добряче постарались із голосуванням.

Джерело