Названо основні причини виникнення мігрені

0
2045

Медики розповіли, що може спровокувати напади мігрені.

Мігрень є широко поширеним захворюванням у світі. У рейтингу найбільш болючих хронічних недуг вона посідає третє місце, а це говорить про те, що головні болі, які людина відчуває при мігрені, практично нестерпні.

За статистикою, з мігренню стикаються частіше все жінки, починаючи ще з періоду статевого дозрівання і до похилого віку. У кожному індивідуальному випадку мігрень проявляється в різний час.

Медики з усього світу стверджують, що лікуються від мігрені близько 50% від усього числа дійсно хворих. Інші вважають за краще лікувати головний біль знеболюючими препаратами і жити з цією проблемою довгий час, а то і все життя.

Що може стати провокатором нападу мігрені?

— часті стресові ситуації;

— хвилювання і нервозність;

— тривале відчуття голоду;

— зневоднення організму;

— гормональний збій;

— різка зміна погодних умов, а також магнітні бурі;

— перебування в приміщенні або на відкритій місцевості, де яскраво світить світло або сонце, або мерехтять вогні;

— малоактивний спосіб життя;

— вживання шкідливих продуктів харчування, збагачених цукром, сіллю, консервантами і канцерогенами.

По можливості, намагайтеся уникати всіх перерахованих причин виникнення мігрені, можливо, це допоможе вам стикатися з сильними головними болями набагато рідше, ніж зазвичай.

Щоб визначити, яка саме причина нападу мігрені у вас, лікарі радять завести «щоденник здоров’я», де ви будете щодня відзначати, що їли, чим займалися, відчували стрес чи ні, скільки пили рідини, чи були на свіжому повітрі і так далі. В результаті ретельного заповнення такого щоденника ви зможете на власні очі спостерігати за тим, що призводить до страшної головного болю.