Це одна з найбільш ефективних і ситних дієт.
Люди, що мають зайву вагу, мріють позбутися від нього в найкоротший термін і при цьому не мучити себе голодом і жорсткими дієтами. Саме для них дієтологи розробили нову білкову дієту, ризики зривів з якої зведені до мінімуму.
Коли людина відчуває голод протягом всього дня, то до вечора він обов’язково нападе на холодильник, як дикий звір і з’їсть багато чого зайвого. Білкова їжа ж дозволяє вгамувати бажання поїсти, тому ця дієта високоефективною.
Правила і меню білкової дієти
Автори даної методики харчування для схуднення рекомендують заздалегідь планувати меню таким чином, щоб за день вийшло не менше шести прийомів їжі, тимчасово проміжок між якими повинен становити 2-2,5 години. Це дозволить прискорити обмін речовин і швидко скидати зайві кілограми.
На білковій дієті з раціону повністю виключаються: сіль і цукор, а також продукти, що містять їх в своєму складі; алкогольні напої, газована вода, соки в тетрапаках; жирне м’ясо і риба; фаст-фуд, напівфабрикати, консервація; білий хліб і здобна випічка.
На які продукти можна налягати, сидячи на білковій дієті?
Основу раціону харчування становлять нежирне м’ясо і риба, а також морепродукти. Знежирені молочні та молочнокислі продукти, яйця, гриби, твердий сир або «тофу», стручкова квасоля, несолодкі фрукти, ягоди, овочі, фреші соки і морси, кава і чай без цукру повинні доповнювати меню білкової дієти.
Обов’язково пити багато води, тому як вживання переважно білкової їжі може негативно відбитися на обміні речовин, тобто уповільнити його, тому потрібно вживати достатню кількість рідини, стимулює перистальтику кишечника.
Вносити корективи в правила білкової дієти не варто, так як в такому випадку результат може бути не таким, як його чекали.