Мікроблейдинг брів – один із різновидів татуажу. На відміну від останнього процедура виконується ручним інструментом – маніпулою. Цей інструмент являє собою зручну ручку, в яку майстер вставляє стерильний наконечник з кількома рядами голок. Голки бувають різної довжини, їх кількість в рядах теж буває різна. В залежності від форми брів та побажань клієнта щодо результату, майстер обирає відповідну насадку.
Які переваги має мікроблейдинг?
Мануальний татуаж обирають клієнтки, для яких важливий натуральний вигляд брів. І мікроблейдинг забезпечує такий результат завдяки тому, що фарба наноситься на невелику глибину, не розтікається в епідермальному шарі, а волоски промальовуються різної довжини, максимально імітуючи натуральні. Окрім того, мікроблейдинг має такі переваги:
- Колір залишається насиченим, не змінює свій відтінок після процедури, як це трапляється під час інших видів тутажу брів.
- Шкіра швидше відновлюється, оскільки фарба заноситься на невелику глибину.
- За допомогою мікроблейдингу можна замаскувати різні недоліки: рубці, шрами, нерівномірність, асиметрію та інші.
- Після процедури не з’являються виражені набряки, почервоніння. І ризик занести інфекцію значно менший, оскільки голка не потрапляє у м’які тканини.
Мануальний татуаж дає можливість зробити брови виразнішими, надати їм чіткої форми, скоригувати візуально недоліки. А також після процедури брови виглядають ідеально за будь-якої ситуації, без необхідності підфарбовувати їх. Якщо ви хочете навчитись виконувати мікроблейдинг самостійно, вам у нагоді стануть курси навчальної студії https://beauty-image.com.ua/pm/.
Поговоримо про недоліки
Недоліки мікроблейдингу стосуються більше особливостей послуги, ніж результату. Зокрема:
- Ціна. Класичні види татуажу брів обійдуться дешевше.
- Пошуки майстра. Таку послугу пропонує не кожен салон, бо майстрів мануального татуажу не так багато.
- Тривалість результату. У порівнянні з іншими видами татуажу мікроблейдинг тримається дещо менше. Так відбувається тому, що фарба потрапляє у верхні шари шкіри.
Окрім недоліків варто пам’ятати і про протипоказання. Робити мікроблейдинг не можна у період вагітності, при проблемах із згортанням крові, в разі онкологічних чи дерматологічних захворювань, підвищеної чутливості шкіри, аутоімунних хвороб. Детальніше щодо протипоказань можна проконсультуватись із кваліфікованим майстром або з лікарем.
Як обрати майстра?
Дуже важливо знайти такого майстра, в кваліфікації і досвіді якого ви не будете мати сумнівів. Оскільки ви довіряєте йому своє обличчя, своє здоров’я, свою красу. А виправити помилку, якщо її припуститься спеціаліст, буде дуже важко. Тому при виборі майстра слід орієнтуватись на дипломи і сертифікати, які підтверджують його майстерність, а також попередньо проконсультуватись з ним, щоб побачити його підхід, оцінити знання, ставлення до роботи і до клієнта. Багато що може сказати зовнішній вигляд і одяг майстра, обладнання в кабінеті, робочий інструмент. Ви можете впевнитись в тому, що все приладдя стерилізується або використовується разово, що спеціаліст працює в гумових рукавичках. Не соромтесь задавати будь-які питання щодо процедури, адже консультація клієнта входить в обов’язки професіонала. І не бійтесь відмовитись від процедури, якщо не довіряєте майстру або невпевнені у результаті.