Кращі продукти на вечерю для тих, хто хоче схуднути

0
1572

Тепер худнуть можуть вечеряти без почуття провини перед самими собою і страху, що може вага збільшитися.

Дієтологи постійно стикаються з тим, що чують, як люди, що бажають схуднути, відмовляються від вечері. Незважаючи на те, що експерти весь час спростовують міф про необхідність вечеряти о 18:00 і ні хвилиною пізніше, худнуть продовжують вірити в нього.

Насправді, голод, що триває більше десяти годин, навпаки, заважає схудненню. По-перше, людина лягає спати голодним, від чого у нього порушується сон. По-друге, вранці худне накидається на їжу, як голодний звір. По-третє, велика перерва між прийомами їжі призводить до уповільнення обміну речовин.

У зв’язку з усім вищесказаним, дієтологи радять вечеряти за пару годин до сну. А щоб прискорити процес схуднення і вечеряти з чистою совістю, потрібно взяти на озброєння поради фахівців щодо продуктів, які можна їсти вечорами:

— варені яйця — відмінне джерело білка;

— кефір і ряжанка — джерела легкозасвоюваного білка, а також корисних для травлення бактерій;

— м’ясо птиці — низькокалорійний білковий продукт, що підвищує рівень гормону мелатоніну в крові, за рахунок чого ви будете добре висипатися;

— риба — містить білки і корисні Омега-3 жирні кислоти, за допомогою яких ви схуднете і омолодити зсередини;

— молоко — білковий продукт, що заспокоює нервову систему, якщо пити його теплим;

— овочі — швидко засвоюються, очищають кишечник і практично не містять калорій;

Вечеряйте кожен день, включаючи продукти з цього списку, і ви побачите, що вони не заважають вам худнути, а навпаки, дозволяють робити це без відчуття голоду і всіх належних наслідків.