Медики назвали продукти, що сприяють зниженню тиску

0
1525

Фрукти і овочі містять калій, корисний для гіпертоніків.

Американські дослідники з Південної Каліфорнії прийшли до висновку, що людям з гіпертонією для профілактики високого тиску потрібно дотримуватися певного раціону, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Healthy Style.

Було доведено, що правильні продукти можуть значно знизити ризик підвищення артеріального тиску без використання будь-яких медичних препаратів. Вчені говорять, що є цілий ряд продуктів, овочів і фруктів, які сприяють зниженню тиску. Так, в першу чергу їжа, багата калієм, покращує самопочуття людей з гіпертонією.

За словами медиків, щодня людям для нормалізації тиску необхідно вживати близько чотирьох з половиною грам калію, який міститься в овочах і фруктах.

Вчені говорять про те, що найбільше цієї корисної речовини міститься в картоплі, авокадо, квасолі, шпинаті. Ці продукти можна їсти майже в будь-яких кількостях тим, хто страждає від підвищеного тиску. А ось людям зі зниженим тиском, навпаки, не варто їсти їх занадто багато, оскільки це може привести до ще більш сильного зниження тиску.

В цілому, і тим, і іншим варто стежити, щоб раціон був збалансованим. Вчені говорять, що якщо організм недоотримує корисних мікроелементів та вітамінів, то це загрожує серйозними захворюваннями, наприклад, інсультами і серцевими недугами. А в результаті вживання овочів і фруктів нирки людини працюватимуть в нормальному режимі, знижуючи тиск.

Також вчені нагадують, що людям з високим тиском варто відмовитися від вживання кави і міцного чаю, оскільки це також може бути небезпечно для здоров’я.

Джерело