Шанувальники Антоніо Бандераса запідозрили серйозну хворобу актора

0
1568

Зовнішній вигляд актора сильно змінився.

57-річний Антоніо Бандерас, з’явившись на заході, присвяченому виходу на екрани серіалу «Геній», де він зіграв роль великого художника Пабло Пікассо, вразив своїм виглядом. Антоніо виглядав хворим. Шанувальники актора запідозрили, що у нього знову загострилося його сердечне-судинне захворювання, що дало про себе знати в минулому році.

Насправді, як запевнив актор, турбуватися не варто — з ним все в повному порядку. А його дивний вигляд пов’язаний з тим, що він справив зміни в своєму іміджі, щоб стати більше схожим на свого персонажа, передає showdream.org.

Справа в тому, що Антоніо не тільки позбувся свого волосся, але і начисто поголив брови! Що ж стосується його здоров’я, як запевнив Бандерас, з ним все виглядає зовсім нормально. «Я, правда, переніс інфаркт. Я не збираюся приховувати цей факт, але хочу зауважити, що він був не надто серйозним і не завдав великої шкоди моєму організму! »- заявив актор.

Нагадаємо: в січні 2017 го стало відомо про те, що Антоніо, який після розлучення з Мелані Гріффіт завів роман з набагато більш молодою дівчиною Ніколь Кімпель, був екстрено госпіталізований, зі скаргами на нестерпний біль в грудях. Лікарі поставили йому діагноз: інфаркт і зробили термінову операцію, встановивши в його аорту цілих три стента. Це, як стверджують експерти, суперечить запевненням Антоніо про несерйозність сталася з ним історії.