Для професійного використання: косметика Бреліл

0
2158

Вперше бренд Бреліл заявив про себе в далекому 1973 році і з тих пір рахується одним із кращих виробників професійного інструментарію для майстрів перукарської справи. Так як сама компанія розташована неподалік Мілану (неофіційної модної столиці), то не дивно, що в її асортименті з’являються ті товари, які користуватимуться попитом серед майстрів-стилістів у наступних сезонах. Спеціалісти компанії працюють на випередження модних трендів і пропонують професіоналам спеціальні продукти, які потрібні для створення стильних зачісок та модних образів. Косметика, яку пропонують спеціалісти ТМ Бреліл позиціонується як продукція, яка забезпечує якісний, безпечний та комплексний догляд за волоссям (не залежно від типу, довжини, стану). Причому в асортименті виробника є косметика для догляду за волоссям жіночим та чоловічим, що значно підвищує популярність компанії. Сьогодні придбати продукцію ТМ Бреліл можна і в Україні, на сайті StyleSalon.ua, де представлені самі різні продукти.

Чого очікувати

Не дивлячись на те, до якого типу відноситься ваше волосся (жирне волосся, сухе, комбіноване), в асортименті виробника ви легко підберете все необхідне для якісного догляду за ним. Крім того виробник гарантує що позитивний результат не забариться і вже через кілька доглядових процедур з використанням косметики Бреліл ви побачите що ваше волосся стало більш доглянутим, красивішим, блискучішим, сяючим. Користуватися продукцією італійського виробника можуть всі члени родини, навіть діти. Головне правильно підібрати засіб для догляду.

Оскільки в основі продукції натуральні компоненти, можна не хвилюватися за неочікувані реакції у вигляді почервоніння, чи початку алергічної реакції. А це дуже важливо, адже часто сучасна косметична продукція може стати причиною появи алергії і не підходить для догляду за волоссям та шкірою голови якщо у вас вона чутлива. Тоді як косметика Бреліл безпечна і дуже делікатна.

Особливі характеристики продукції ТМ Бреліл:

  • висока якість виробництва і сировини, яка використовується для створення того чи іншого засобу;
  • натуральний склад косметичних засобів для догляду за волоссям, що забезпечує безпечність та гіпоалергенність продукції;
  • контроль, який спеціалісти компанії проводять на всіх етапах виготовлення продукції;
  • широкий асортимент доступних засобів, за допомогою яких можна провести ефективний, а головне комплексний (тобто повноцінний) догляд за волоссям.

Розкішний колір від Бреліл

Не тільки косметику для догляду за волоссям пропонує італійська компанія. Так сьогодні продуктовий портфель виробника включає також фарби для волосся, які отримали велику кількість позитивних відгуків професійних перукарів та стилістів. Фарба COLORIANNE PRESTIGE – це професійні засоби для зміни кольору волосся, які здатні забезпечити не тільки фарбування але й гарантують мінімальну негативну дію на стан волосся. Адже кількість аміаку, яка входить до складу фарби із серії COLORIANNE PRESTIGE, мінімальна. Це вже робить суміш безпечною для фарбування.

Також в складі суміші для зміни кольору є Коензим Q10, який має антиоксидантний вплив, захищає волосся від негативної дії УФ-випромінювання. Для того, щоб досягти унікального результату при фарбуванні можна використовувати чисті кольори (різноманіття яких вражає), і змішувати різні пігменти між собою. Такий мікс пігментів дозволяє досягати неймовірних ефектів і надавати волоссю самих незвичних, модних та оригінальних відтінків.

Ще одна вагома перевага фарби COLORIANNE PRESTIGE – це її гіпоалергенний склад, за допомогою якого фарба з кремовою консистенцією здатна зберігати гідро ліпідний баланс шкіри голови. Наявність в складі суміші для фарбування вітамінного комплексу дозволяє забезпечити догляд за волоссям, його насичення корисними компонентами, зволоження на глибинному рівні. Ну, а стійкість фарби COLORIANNE PRESTIGE не викликає сумнівів ні у професіоналів перукарського мистецтва, ні у звичайних споживачів, які отримали доступ до продукції італійського бренду на сайті StyleSalon.ua.

Для того щоб зміна кольору була виконана згідно інструкції виробника фарби, знадобиться окислювач Оксілан, який також можна придбати на сайті інтернет-магазину. І не дивлячись на те, що продукція ТМ Бреліл позиціонується як професійна косметика, використовувати її можна навіть вдома, в тому числі і унікальні фарби для волосся, вартість яких дуже демократична.