Лікарі назвали основні причини чоловічого облисіння

0
1704

Випадання волосся може бути викликане різними факторами.

Обласна (алопеція) може з’явитися через постійне перевтоми на роботі, через нервової обстановки в сім’ї та інших причин. Може облисіти людина також, якщо його щитовидка перестане нормально функціонувати, якщо організму не вистачатиме потрібних мікроелементів, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Новини Ю.

Причиною алопеції можуть бути всілякі інфекції або механічні дії. Алопеція може мати також і генетичний (спадковий) характер. У будь-якому випадку залисини сильно псує образ людини, хочеться від неї позбутися.

Лікують облисіння в косметичних клініках. Спочатку призначають різні обстеження, щоб встановити і усунути причину облисіння. Якщо причиною облисіння, наприклад, будуть глисти або грибок, то лікувати в першу чергу стануть саме від цих захворювань. Коли захворювання, що викликали алопецію, будуть вилікувані, волосся почнуть поступово зростати, залисини через деякий час зникне.

Якщо залисини заростає волоссям повільно, то лікар може прописати спеціальні мазі або гелі, які необхідно буде втирати щодня в область облисіння. Також в клініці можуть провести курс уколів в цю ділянку.

Крім уколів і мазей для боротьби з алопецією проводять в клініках різні процедури. Щоб волосся швидше виросли, лікарі можуть призначити курс масажу голови, курс опромінення шкіри голови УФ-променями, курс електрофорезу, курс кріомассажа.

Потрібно розуміти, що процес лікування облисіння — довгий. І не завжди від залисин вдається позбутися. Особливо погано піддається лікуванню спадкове облисіння.